x

Adventní benefiční koncert pro nevidomé děti se 19. 12. 2021 v 16:00 hodin konat bude!

00

Naši tradiční diváci, chceme Vám dát na vědomí, že adventní koncert, z jehož výtěžku putuje vždy finanční částka vybraná ze vstupenek na konto  Asociace rodičů dětí nevidomých a slabozrakých, za které tato asociace pořizuje hmatové knížky pro ty nejmenší děti, které ještě nemohou umět používat Braillovo písmo v Kostele Všech svatých v Litoměřicích bude!

Na základě informací z MZ ČR o tom, že začíná být pandemie Covid 19 na ústupu, že počty nakažených každý den klesají a na základě informace ze zasedání vlády ČR, která se rozhodla vzhledem k lepšící se situaci nezpřísňovat opatření pro zamezení většího styku lidí ve veřejném prostoru jsme se rozhodli tuto tradiční a v minulých letech hojně navštěvovanou předvánoční akci nerušit.

Těšíme se na Vás, přijďte se v klidu užít námi pořádaný adventní koncert a poslechnout si nádherné operní hlasy maestry Gabriely Beňáčkové a Jakuba Pustiny. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji MKZ Litoměřice nebo hodinu před koncertem přímo v Kostele Všech svatých v Litoměřicích.

Alena a Zdeněk Kuldovi

Musica et Educatione z. S.

Do festivalu zbývá

 • 00

  Dnů

 • 00

  hdin

 • 00

  minut

 • 00

  vteřin

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
plakat

Informace o předprodeji vstupenek

Předprodej na koncert v Litoměřicích na recepci kulturního a konferenčního centra, 416 732 805 nebo 776 338 515, e-mail: recepce@mkz-ltm.cz.
Online předprodej na www.mkz-ltm.cz.

Předprodej na koncert v Lovosicích na Informačním centru Lovosice, 416 571 174, a na recepci KC Lovoš, 773 686 482. Online předprodej na www.kclovos.cz.

Najdete nás na Facebooku