x

Operní zpěvák Jakub Pustina opět přijede do Litoměřic, tentokrát na Benefiční koncert

00

Celosvětově uznávaný zpěvák Jakub Pustina, který byl jednou z hlavních hvězd loňských Litoměřických svátků hudby, se do Litoměřic opět vrací. Podpoří nevidomé a slabozraké děti.

Asociace rodičů a přátel dětí nevidomých a slabozrakých v ČR o. s. pod vedením PhDr. Terezie Kochové se zaměřuje na podporu rodin s dětmi se zrakovým postižením. Hlavní činností je podpora rodin v integrovaném vzdělávání a podpora tvorby knih v Braillově písmu s hmatovými ilustracemi. Asociace zajišťuje výtisk a půjčování těchto knih, učebnic a dalších pomůcek. Spolupracuje s autory a ilustrátory, spolupořádá soutěže tvůrců hmatových knih v České republice i v zahraničí.

Musica et Education o.s. chce přispět k podpoře slabozrakých a nevidomých dětí, které žijí mezi námi, a proto se rozhodlo uspořádat tento benefiční koncert, z jehož výtěžku bude podpořeno vydání těchto specifických nových knih.

 

 

Tags

Do festivalu zbývá

 • 00

  Dnů

 • 00

  hdin

 • 00

  minut

 • 00

  vteřin

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
plakat

Informace o předprodeji vstupenek

Předprodej na koncert v Litoměřicích na recepci kulturního a konferenčního centra, 416 732 805 nebo 776 338 515, e-mail: recepce@mkz-ltm.cz.
Online předprodej na www.mkz-ltm.cz.

Předprodej na koncert v Lovosicích na Informačním centru Lovosice, 416 571 174, a na recepci KC Lovoš, 773 686 482. Online předprodej na www.kclovos.cz.

Najdete nás na Facebooku