x

Slovo starosty Města Litoměřice

00

Vážení přátelé,
milovníci vážné hudby,

letošní rok je výjimečný tím, že se nese ve znamení 100. výročí vzniku Československé republiky. Při té příležitosti se i v Litoměřicích koná řada událostí, jež tento významný historický milník připomínají. Těší mě, že v tomto duchu je koncipován také 6. ročník festivalu Svátky hudby, který stejně jako v předchozích letech významně podpořilo město Litoměřice.

Litoměřice můžeme hrdě označovat za město hudby. Každoročně nabízí pestrou škálu hudebně zaměřených pořadů a festivalů. Svátky hudby patří vždy mezi nejvydařenější. Program připravený organizátory pro ročník letošní slibuje další mimořádné zážitky, umocněné unikátností jezuitského kostela Zvěstování Panně Marii.

Za náročnou přípravu Svátků hudby patří velké poděkování jejich organizátorům – manželům Aleně a Zdeňku Kuldovým, uměleckému poradci Václavu Hudečkovi a jeho manažeru Radkovi Hraběti.

Závěrem mi dovolte Vám, posluchačům, popřát nevšední umělecké zážitky. Pěvcům a hudebníkům zase přeji spontánní publikum, které jejich výkony ocení.

Mgr. Ladislav Chlupáč,
starosta města Litoměřice

Do festivalu zbývá

 • 00

  Dnů

 • 00

  hdin

 • 00

  minut

 • 00

  vteřin

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
plakat

Informace o předprodeji vstupenek

Předprodej na koncert v Litoměřicích na recepci kulturního a konferenčního centra, 416 732 805 nebo 776 338 515, e-mail: recepce@mkz-ltm.cz.
Online předprodej na www.mkz-ltm.cz.

Předprodej na koncert v Lovosicích na Informačním centru Lovosice, 416 571 174, a na recepci KC Lovoš, 773 686 482. Online předprodej na www.kclovos.cz.

Najdete nás na Facebooku