x

Úvodní slovo hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka pro Litoměřické svátky hudby

00

Milí přátelé klasické hudby,

je mi velkou ctí, že vás prostřednictvím těchto řádků mohu přivítat při tak hudbou nabité události jako jsou právě Litoměřické svátky hudby. Jsem velmi rád, že v Ústeckém kraji máme takto kvalitní akci plnou opravdu velmi známých interpretů, kteří veřejnosti představí ta historicky nejznámější česká hudební díla. V letošním roce 2018 si celá republika připomíná výročí 100 let od vzniku první republiky. Ani Ústecký kraj nebude výjimkou, a právě letošní Litoměřické svátky hudby jsou zařazeny do kalendáře toho nejlepšího, co obyvatelé kraje v rámci oslav tohoto významného výročí mohou zažít. Po celé tři dny si může veřejnost v Litoměřicích i v Lovosicích vyslechnout skladby i operní árie významných i světově proslulých českých hudebních děl, které by měl znát každý z nás. Těším se, že i letos budu opět u toho a že se všichni společně budeme těšit z tohoto výjimečného zážitku.

Hejtman Ústeckého kraje
Oldřich Bubeníček

Do festivalu zbývá

 • 00

  Dnů

 • 00

  hdin

 • 00

  minut

 • 00

  vteřin

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
plakat

Informace o předprodeji vstupenek

Předprodej na koncert v Litoměřicích na recepci kulturního a konferenčního centra, 416 732 805 nebo 776 338 515, e-mail: recepce@mkz-ltm.cz.
Online předprodej na www.mkz-ltm.cz.

Předprodej na koncert v Lovosicích na Informačním centru Lovosice, 416 571 174, a na recepci KC Lovoš, 773 686 482. Online předprodej na www.kclovos.cz.

Najdete nás na Facebooku